По рівню доходів Україна виявилася поряд з Грузією і Молдовою

Україна зайняла 136-е місце у світі по рівню доходів на душу населення. На одного українця доводиться 3500 тисяч доларів в рік. Про це говориться в дослідженні Всесвітнього банку.

Дослідники розділили держави по рівню доходу на чотири категорії: багаті, вище за середній, нижче середнього і з низьким доходом. Україна потрапила в групу країн з валовим доходом нижче середнього. По рівню добробуту Україна є сусідами в списку з Молдавією, Узбекистаном і Грузією. До найнижчої категорії належать держави, в яких валовий доход на душу населення складає менш $1035. У групу з доходом нижче середнього увійшли країни з $1036 - 4085 на людину, в категорію вище за середній - з доходом в $4086 - 12 615. І, нарешті, найбагатіші країни це ті, де доход вище $12 616 на одного громадянина.

Перше місце в рейтингу дісталося Монако. У п'ятірку лідерів потрапили Ліхтенштейн, Бермудські острови, Норвегія і Швейцарія. До категорії багатих країн також увійшли Латвія, Литва, Антігуа і Барбуда, Чилі і Уругвай. Росія в рейтингу Всесвітнього банку займає 72-е місце - між Хорватією і Польщею.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.