Перестрілка біля кордону Росії: сім чоловік госпіталізовані

У лікарні Ростовської області потрапили сім чоловік, постраждалих в результаті перестрілки поблизу українсько-російської межі. За словами місцевих жителів, зіткнення сталося між прибічниками незалежності Луганської народної республіки, утримуючими КПП, і київськими силовиками.

Серед поранених - співробітник російського митного поста, громадянин Росії і п'ять ополченців, відмітив той, що тимчасово виконує обов'язки губернатора Ростовської області Сергій Бондарев. По медичну допомогу звернулися 230 біженців, з них 109 дітей.

Тим часом у Владимир відправився автобус з біженцями з Краматорська. У автобусі багато дітей, є груднички, тому ми часто зупиняємося. Але жодних особливих проблем немає. Зараз ми рухаємося по Воронежській області, у Владимир прибудемо вже вночі, їхати ще близько 10 годин, - сказала супроводжуюча біженців Валерія Михайлова.

На межі пасажири стали очевидцями боестолкновения. На щастя, ніхто не постраждав. Місцеві жителі допомагали вивезти дітей і речі в палатковий табір, передає АГЕНСТВО НОВИН.

Подія сталася в районі українського КПП Должанский. Постраждав російський митник - він отримав осколкові поранення в голову. Частково зруйновані декілька будівель, інженерні споруди і комунікації. Боестолкновение почалося 20 червня в 18:40 за московським часом. За попередніми даними, українські силовики вели вогонь по пункту пограничного пропуску, де впродовж вже двох тижнів знаходяться ополченці. Він перейшов під їх контроль 5 червня.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.