Оригінальна подорож по магічною землі

Напевно, кожен з завзятих мандрівників і любителів пригод мріють побувати в такому куточку земної кулі, куди ще не ступала людська нога. Але побувати мало. До того ж вони мріють про те, щоб побачити що-небудь таке, від чого отримають колосальне враження. На жаль, поки не все турагентства можуть запропонувати незвичайний тур з гарантією отримання «феноменальних» вражень. Так, сьогоднішні ультрасучасні туристичні компанії надають безліч тривалих і доступних варіантів: гірськолижні курорти, моря і океани, різноманітні турпоходи і турлагеря і т. Д. Але це зараз настільки побито і застаріло. Сьогоднішнього мандрівникові подавай щось пекуче, незабутнє, інтригуюче, та щоб торкнулося до глибини душі. І ось воно! Здійснилося! Новинка, животрепетне і оригінальний вид туризму? пригодницький. Що ж він собою являє? Ви не повірите, але це і екстрим, і активний відпочинок, і подорожі по недослідженим і таємничим куточкам землі.

І тут з'являється пряме запитання: «А куди податися, щоб випробувати і« спробувати на смак «цей пригодницький туризм?». Відповідь досить проста: «У Росію». Так, саме в Росію. Ще залишилися тут такі місця, здатні підкорити і зачепити душу і серце навіть самого завзятого мандрівника. Наприклад, один з варіантів? двотижневу подорож по інтригуючого своєю дикою природою Алтаю, і розбурхує спуск по бурхливій річці Катунь. Цей тур надає можливість поєднати і велосипедний, і водний вид відпочинку, що, безперечно, буде дуже цікаво для будь-якого мандрівника. Ціна такого туру складає приблизно 26 тис. Руб. Замовити такий тур можна буде для невеликих груп від 4 до 12 осіб.

А як ви ставитеся до «холодним» пригод? Є шанс випробувати всі принади і тонкощі Північного полюса. Звучить екстравагантно? Такого грандіозного і захоплюючого враження ви не отримаєте ніде. Цей тур включає в себе переліт з Москви до Мурманська, плавання на криголамі, відвідування Землі Франца Йосипа, незабутні польоти на вертольоті, і, нарешті, ви у самій своєї мети? на північному полюсі. Вартість такого туру близько 20? 30 тис. Доларів, але, повірте, ті емоції і враження, які вас чекають, того варті.

А для веселих сміливців є унікальна можливість відвідати найкрасивіші місця Камчатки, підкорити вершини Камчатських гір. Є шанс отримати неповторні відчуття і емоції, спостерігаючи за діючими вулканами Мутновский (міні-Долина гейзерів) і Авачинский. Тут ви також зможете споглядати всю красу Тихого океану і відчути енергію цього величезного водного простору, проїхатися на катамарані по Авчінской бухті. Любителі порибалити можуть випробувати свої вміння в місцевих річках або річечка. Зрозуміло, тут далеко від цивілізації і ви, можливо, втомитеся фізично, але повернетеся з такого відпочинку тільки з позитивними емоціями і морем позитивних вражень, а може бути, навіть з знову набутими друзями.Тривалість туру складає 11 днів, а вартість близько 43 тис. Руб.

Для тих, хто не боїться холодів, можна запропонувати неординарний тур по шматочку Землі, де була зафіксована найнижча температура. Це Полюс Холоду, місце вічної мерзлоти, де на кілька днів можна зануритися в абсолютно інший нереальний світ із стародавніми незвичайними традиціями і обрядами. Так, умови тут, скажімо, не дуже, але для любителів пізнавати світ і дізнаватися постійно щось новеньке, це саме воно. Проблеми світової кризи для місцевих жителів? незнайоме явище.Якщо ви бажаєте відійти хоч ненабагато від своїх щоденних проблем і справ, приїжджайте на Полюс Холоду в Оймякон.Вартість 8-денного незабутнього туру становить приблизно 70 тис. Руб.

Будемо сподіватися, що комусь пригодницький туризм припав до душі і, можливо, цей хтось все-таки зважиться на те, щоб відчути на собі всю чарівність і пишність дикої природи, випробувати всі принади якутських морозів. Так що дерзайте і вперед за незабутніми враженнями на все життя.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.