Опозиція сприймає роботу в парламенті як шоу

За 22 роки незалежності Україна досягла багато чого. Проте при такому потенціалі вона здатна на більше. Головним але, яке заважає Україні розвиватися і здійснювати заплановані реформи, являється незлагодженість роботи політиків, в першу чергу нардепів. Депутат від Партії регіонів Михайло Опанащенко упевнений, що політичні сили повинні консолідувати зусилля для подальшої роботи у напрямі розвитку держави і удосконалення законодавчої бази.

Опозиціонери, на думку Опанащенко, тривалий час тільки декларували бажання йти в Європу, але нічого для цього не робили: замість злагодженої роботи на благо вітчизни вони постійно блокували роботу Верховної Ради, демонстрували прихильність нацистської ідеології, а також використали будь-який шанс, щоб здійснити дешевий піар.

У опозиційних політсил робота спрямована на збір овацій. Хоча оплески потрібні творчим людям, а творчість, яку демонструють представники опозиційних политисил, громадяни не підтримують. Для опозиції Верховна Рада - це шоу. А для партії влади - це робота, - підкреслив народний депутат.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.