Опозиція попросила сенатора Маккейна ввести санкції проти українців

Американський політичний десант висадився на Євромайдані. В неділю, 15 грудня, до сенатора-республіканця Джона Маккейну приєднається і його колега демократ Крістофер Мерфи, що очолює європейський комітет сенату США.

Джон Маккейн вже зустрівся в Києві з лідерами української опозиції. На зустрічі Арсеній Яценюк, Віталій Кличко і Олег Тягнибок призвали уряд США ввести санкції відносно посадовців України, винних у використанні сили проти мирних демонстрантів. Віталій Кличко під час розмови з сенатором Маккейном відмітив, що на даний момент Україна переживає дуже важливий історичний момент, який здатний вплинути на подальший розвиток держави, - в русло диктатури або демократії. Він стверджує, що саме зараз потрібно особливу підтримку друзів України за кордоном. Кличко підкреслив, що моральної підтримки буде недостатньо.

Маккейн у свою чергу завірив українців в підтримці Америкою прагнень до демократизації і європейської інтеграції і нагадав про резолюцію відносно України, яку підготували до розгляду парламентарів. Говорячи про те, які шанси на схвалення матиме подана їм резолюція, він завірив: Вона буде схвалена - швидко і одноголосно.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.