Очищення басейну

З звичайним механічним очищенням домашнього штучної водойми все більш-менш зрозуміло, для цього достатньо скористатися послугами фільтрувальної системи. У неї часто входить ємність, наповнена кварцовим піском, поєднана через спеціальний вентиль, що задає режими роботи з циркуляційним насосом. З бактеріями боротися трохи складніше, тут вже не обійтися одним простеньким пристроєм.

Неохайний колір і неприємний запах

Неохайний колір і неприємний запах, вода в чаші басейну набуває через життєдіяльності хвороботворних шкідливих бактерій, невидимих неозброєним оком. Перемогти їх можна не тільки хімічними речовинами, методів боротьби існує кілька. Застосовують ручне внесення препаратів, хімію додають повністю автоматичними або напівавтоматичними дозаторами, найбільш зручні і прогресивні автономні системи знезараження. Найчастіше використовують три найсучасніших ефективних системи боротьби з інфекцією.

Найбільш дорогим обладнанням це озонатор, в якому воду знезаражує кисень, додатково збагачений дієвим озоном. Спочатку брудну рідину з басейну під тиском подають в особливу контактну ємність, а вже звідти її забирає установка, яка насичує воду озоном і тим самим очищає її від хвороботворних домішок. Очищену вологу знову повертають у вихідний резервуар і за допомогою фільтрів знижують концентрацію озону до безпечного рівня. Тільки після цього вода може знову повернутися в чашу басейну.

Електронний генератор

Електронний генератор, що перетворює звичайну сіль в гіпохлорит натрію з яскраво вираженими дезинфікуючими характеристиками, називають установкою по електролізу солі. Гіпохлорит натрію впливає на бактерії і водорості максимально успішно, не дає їм розвиватися, поступово вбиває їх. При цьому він не настільки шкідливий як чистий хлор, не подразнює шкіру і слизову оболонку очей, носа, позбавлений неприємного хімічного запаху хлору. Звіт про свою роботу прилад детально відображає на спеціальному цифровому табло.

Ще одна інноваційна розробка представлена ультрафіолетової установкою, що включає камеру знезараження, промивний блок для її очищення і пульт управління. У камері встановлений ряд газорозрядних ртутних ламп активують ультрафіолетове випромінювання, згубно впливає на більшість бактерій. Бактерицидну опромінення відбувається безперервно, коли вода проходить крізь працюючу камеру, в цей час хвороботворні мікроорганізми гинуть. Ціна як цього, так і інших типів установок прямо залежить від обсягу водоймища.

Очищення водойм від мулу та інших забруднень - справа необхідна, але для приватної особи практично неможливе. Власник штучного ставу з унікальним ландшафтним дизайном не в силах власноруч очистити свій ставок від мулу. Тому на допомогу приходять професіонали, які спеціалізуються в цьому напрямку. Якість, гарантія та доступні ціни - ось девіз роботи компанії!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.