Очікуваного опозицією розгону мітингу в центрі Києва не сталося

Українська опозиція покинула барикади в центрі Києва, які закривали бійцям Беркуту доступ на майдан Незалежности. Напад поліцейських спочатку очікувався в 5:30 за місцевим часом(у 7:30 по Москві), потім в 6:00.

Тривога в стані протестуючих почалася, коли один з організаторів акції оголосив з сцени про підготовлюваний розгін. Опозиція чекала, що спецподраздление Беркут почне силою вигнати демонстрантів з Майдану, як це було в минулі вихідні, коли постраждали десятки чоловік. Після повідомлення про можливий штурм спецназом мітингуючі зайняли барикади, готуючись учинити опір. Інститутську вулицю повністю перекрили, на захист барикад стягнулося більше 300 чоловік. Зараз, коли тривога пройшла, а ВМОП не з'явився, люди з барикад пішли, частково їх розібравши. На місцях залишилися чергувати по декілька чоловік.

На Майдані триває мітинг, грає музика, люди співають пісні. З сцени звучать патріотичні гасла. У Києві з 21 листопада проходять акції прибічників євроінтеграції, невдоволених рішенням Кабміну призупинити підготовку Угоди про асоціацію з ЄС.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.