Очевидці зняли на відео, як жінки влаштували мордобій в «епіцентрі урагану Метью»

Очевидці зняли на відео, як жінки влаштували мордобій в "епіцентрі урагану Метью"

У США дві жінки влаштували бійку в продуктовому магазині через пляшку води. Вони довгий час сперечалися і перекладали ємність з одного візка в іншу. Потім вони почали тягнути один одного за волосся і бити тим, що потрапило під руку. Чоловік і дві жінки намагалися розняти забіяк, але всі спроби були марні, жінки продовжували наносити удари з новою силою.

Паніка охопила штат Флорида. Люди буквально змітають їжу з прилавків магазинів. Полиці в супермаркеті пустують. Всі намагаються зробити запаси продовольства і палива. До кінця невідомо, коли ж вщухне ураган, який забрав життя вже понад 300 осіб.

Нагадаємо, 26 мільйонів чоловік в трьох штатах знаходяться в епіцентрі стихійного лиха. У п'ятницю вранці надзвичайний стан було оголошено на всьому узбережжі штату Флорида. Ураган "Метью" підійшов впритул, охопивши майже 1000 км узбережжя. Четвертий рівень небезпеки присвоєно смертельного шторму. Рятувальні служби заздалегідь сповістили людей про катастрофу, що насувається з проханням знайти безпечний притулок.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.