Облаштування передпокої в однокімнатній квартирі

Існує думка, що в маленькій площі тісно жити. Але поспішаю вас запевнити - це помилкова думка. Припустимо, квартира - студія - невелике, але сучасне і затишне житло. Крім того, якщо дизайн прихожей в однокімнатній квартирі обраний зі смаком і правильно, то така квартира виглядає компактно і затишно для життя.

Почнемо з того, що інтер'єр прихожей, як і всю іншу площу малогабаритної квартири, необхідно продумати до найменших дрібниць. Адже передпокій - це місце, яке спочатку бачать гості вашого будинку. Найчастіше в невеликих прихожих досить складно розвернутися, що не зачепивши будь-якої елемент інтер'єру. Тому для економії простору ви можете придбати компактну вішалку для верхнього одягу, поставивши її в кутку передпокою.

Компанії, що спеціалізуються на виробництві меблів, пропонують великий асортимент компактних, а головне, стильних прихожих, які дозволяють не захаращувати простір квартири. Вибирайте темні відтінки в поєднанні з глянсовою поверхнею, вони створять чудовий образ, який оцінять ваші родичі і друзі.

Крім того, існує думка, що жити в малогабаритній квартирі комфортніше і затишніше, так як не існує додаткової порожнечі, яка може викликати почуття самотності. Якщо дизайн маленької квартири продуманий до найменших дрібниць, то життя в ній буде здаватися просторіше і зручніше на побутовому рівні.

Світла колірна гамма, а також досить низькі і маленькі предмети здатні створити якусь ілюзію великого простору. Не варто купувати темні тони текстилю, що складаються з декількох шарів. Придбайте класичні бамбукові жалюзі, ви відразу помітите зміни вашого інтер'єру. Крім того, необхідно утриматися від громіздких речей: стінок, диванів і шаф. Якщо ви власник малогабаритної квартири зверніть увагу на корпусні меблі, велика кількість полиць і вбудовані висувні шафи.

Компактний шафа-купе вмістить весь одяг, а на своїх поличках помістить книги, фотографії та інші декоративні елементи.Цей зручний, красивий і практичний предмет інтер'єру не стане займати багато місця житлової площі. Крім того, для малогабаритної квартири необхідно придбати кутовий диван - предмет, який чудово економить простір. Меблеві компанії надають широкий вибір кутових диванів за доступними цінами, які відмінно впишуться в дизайн інтер'єру невеликої квартири.

Не варто забувати про дизайн малогабаритної кухні у вашій квартирі. Саме в цьому приміщенні має бути багато вільного простору. Компактний кухонний куточок здатний замінити класичну обідню групу.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.