Навіщо потрібно вступати в СРО?

Компанія «Гарант» надає професійну підтримку компаніям, яким необхідно отримати допуск до СРО. Консультації, збір і підготовка документів та сертифікатів, підвищення кваліфікації співробітників, кваліфіковане юридичне і бухгалтерське обслуговування - то небагато, що може запропонувати Центр Сертифікації профільним компаніям.

Більше інформації про будівельні зро Краснодар на сайті http://cs-garant.ru/sertifikat_sootvetstvia_gost_r. Профільні саморегульовані організації ставлять перед собою безліч завдань, пов'язаних із запобіганням шкоди майну, здоров'ю та життю людей, приватних і юридичних осіб, державної і муніципальної власності та ін. Для цього необхідно підвищити якість надання професійних послуг у галузі.

СРО вирішують ці завдання наступним чином:
Встановлюють нові норми, вимоги та стандарти;
Строго відстежують дотримання встановлених правил, в тому числі здійснюють перевірки;
Своєчасно забезпечують компаній-членів актуальною інформацією і юридичною підтримкою;
Організовують курси підвищення кваліфікації, семінари та конференції для співробітників компаній-членів;
Формують компенсаційний фонд з вносов компаній-членів, що дозволяє надавати фінансові гарантії замовникам і споживачам у разі надання неякісних послуг.

Членство в СРО вимагає вкладення коштів, уважного дотримання регулярно встановлюються нових норм і вимог, участі в регулюванні внутрішніх процесів. Але з іншого боку, членство в СРО надає широкі можливості для кожного учасника.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.