Навіщо мені адвокат?

Багато хто чомусь впевнений, що послугами адвоката користуються тільки рятуються від в'язниці кримінальники, багаті злочинці або просто заможні люди. Однак і повсякденному житті з кожним з нас можуть статися (і трапляються!) Правові ситуації, які вимагають кваліфікованої допомоги. Чи не повернули борг? Ділите майно? Вашу квартиру залили? Потрібно оформити права на нерухомість?

У магазині не повертають товар з дефектами? Вирішити ці проблеми оперативно і результативно легко, але тільки за допомогою адвоката. Якого? Стучіліна Олега Володимировича, звичайно! Дізнайтеся більше про послуги адвоката для простих людей на сайті http://stuchilin.ru. Невже не можна вирішити проблему самостійно? У переважній більшості випадків, особливо коли справа доходить до суду, - немає. Чому? Справа в тому, що наше законодавство не відрізняється зрозумілою структурою і систематизування. Багато ситуації регулюються не тільки законами, а й численними нормативними актами. Більш того, в деяких ситуаціях доводиться посилатися на судову практику. Запитайте себе, чи зможете ви з цим впоратися?

Стучілін Олег Володимирович - досвідчений адвокат, який:
проконсультує;
Забезпечить юридичний супровід;
Чи виконає досудове врегулювання;
Складе позовну заяву;
Представить інтереси в суді;
Чи виконає паралельне адвокатське розслідування;
Надасть послуги «Особистого адвоката» для довгострокового співробітництва з клієнтами.

Безумовно, всі наведені вище послуги не є комплексними. Це окремі пропозиції, якими ви можете скористатися при життєвої необхідності.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.