На Алтаї затримані бізнесмени, що розстріляли диспетчера таксі

Поліцейські алтайського Славгорода затримали двох власників кафе, які з помсти за неприйнятий виклик відкрили вогонь з мисливської рушниці по вікнах будівлі диспетчерської служби таксі.

- В міський відділ поступило повідомлення про те, що злочинці зробили два постріли у вікно диспетчерської, - розповіла співробітниця прес-служби ГУ МВС Росії по Алтайському краю Регина Шорохова. - Співробітники поліції негайно виїхали на місце події. Від дій зловмисників постраждав диспетчер: він отримав порізи від осколків розбитого скла. Йому була зроблена меддопомога.

43-річного Івана М. врятувало те, що до кінця робочої зміни він вирішив прилягти на канапку. Якби диспетчер, як завжди, сидів біля вікна, куля потрапила б йому в голову.

Впродовж години поліцейські встановили осіб підозрюваних і затримали їх. Злочинцями виявилися власники місцевого кафе. Один з них запозичив у приятеля мисливську рушницю, разом з ним під'їхав до диспетчерської і двічі вистрілив по вікнах приміщення.

Пізніше з'ясувалися і мотиви злочину : напередодні диспетчер відмовив бізнесменові у виклику таксі, оскільки вільних машин на той момент не було.

Після злочину п'яні бешкетники спробували сховатися на автомобілі Toyota, проте через деякий час їх схопили. У будинку у одного з підозрюваних знайшли рушницю.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.