МВС з’ясує, чи законне під Київрадою застосували газ

За фактом застосування співробітником Беркуту сльозоточивого газу під час зіткнень під Київрадою призначена службова перевірка. Про це заявив заступник начальника Слідчого управління ГУ МВС України в Києві Олег Шеремет.

З цієї нагоди хочу сказати, що на фото ми бачимо, що працівник міліції застосовує сльозоточивий газ. По прибуттю до місця дислокації їм був поданий рапорт керівникові підрозділу про застосування газу, - повідомив Шеремет. Нагадаємо, в середу, 2 жовтня, Прибічники опозиції на чолі з депутатами парламенту спробували пройти у будівлю мерії, щоб завадити проведенню сесії Київради, яку вони вважають нелегітимною. Акція опозиції під Київрадою ознаменувалася бійками людей з міліціонерами.

Пізніше керівник столичної міліції Валерій Коряк визнав, що під час зіткнень біля Київради співробітники міліції один раз застосували сльозоточивий газ. За його словами, це сталося тоді, коли натовп затягнув до себе бійця Беркуту і початку його бити. У МВС повідомили, що під час зіткнень під Київрадою постраждали сім правоохоронців.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.