Модульні дивани: для тих, хто звик до різноманітності!

Модульні дивани являють собою конструкції, конфігурація яких може вільно змінюватися користувачем. Ви зможете створити просторе спальне місце, зручний диванчик з декількома кріслами або зовсім встановити по всій оселі окремі блоки - м'які «острівці». Інтернет-магазин «MERSIshop» пропонує модульний диван білоруського виробництва в широкому асортименті.

Якісні, зручні і стильні, вони доступні кожному, завдяки розумній ціновій політиці інтернет-магазині меблів «MERSIshop».Також в електронному каталозі - mersi.by/ - представлений широкий вибір кутових, традиційних і офісних диванів, тахти і інших м'яких меблів для дому та офісу. Але продовжимо про модульних конструкціях, чия поява на ринку ознаменувався маленькою революцією в дизайнерському облаштуванні квартир.

Модульні дивани - це меблі, яка, на відміну від традиційних конструкцій, не є монолітною. Вона складається з окремих частин - модулів, - які можуть існувати окремо, з'єднуватися між собою і утворювати єдині композиції. Подібний прийом вперше був використаний Антоніо Читтерио більше 30 років тому. Завдяки оригінальності й практичності модульні дивани знайшли широку популярність за кордоном, а недавно «новинка» добралася і до вітчизняного ринку, де була тепло зустрінута дизайнерами і рядовими обивателями, які захотіли стильно, комфортно і ергономічно обставити свої інтер'єри.Якщо Мінськ це те місце де ви живете, то вам не складе труднощів зробити покупку.

З огляду на також менталітет російського людини, якому регулярно потрібні життєві зміни і всіляке різноманітність, модульні дивани стрімко набирають популярність. Модульні дивани, використовувані в житлових приміщеннях, прийшли на виручку сучасним господарям. Так, одна мобільна конструкція з модулів може забезпечити і спальне місце, і відмінний диван для посиденьок з друзями, і численні крісла для самого різного використання.

Модульні дивани знайшли широке застосування не тільки в облаштуванні житлових приміщень. У багатьох офісах вони стали головною прикрасою інтер'єру. Численні модулі в адміністративних приміщеннях утворюють різні композиції, з'єднуються попарно або існують окремими острівцями, що дозволяє ергономічно використовувати простір офісних приміщень, незалежно від їх технічних особливостей. З «MERSIshop» модульні дивани, а також інші корпусні і м'які меблі, стають доступні кожному! А якщо у вас раптом не вистачить гроші на оновлення інтер'єру, ви можете скористатися вигідними кредитними пропозиціями. Дізнайтеся більше про свої можливості на офіційному сайті компанії, перейшовши за посиланням вище.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.