Моделі радіокерованих корабликів для риболовлі

Риболовля, це не просто час проведення для свого задоволення або можливість прожитку. Риболовля - це спорт, і як будь-який майстер своєї справи, кожен професійний рибалка хоче мати можливість підвищити свій улов в кілька разів. Сьогодні є багато розробок для повноцінної та якісної риболовлі, але на лідируючі позиції вийшли тільки радіокеровані кораблики.

Перед тим як зробити свій ґрунтовний вибір і придбати такий пристрій, необхідно вивчити всі існуючі моделі радіокерованих корабликів для риболовлі. Всі вони будуть мати відмінності за своїми технічними характеристиками.Відзначимо, що тут http://carpboat.ua представлений великий вибір корабликів, які ви можете замовити і купити за прийнятною ціною.

Головні показники, які потрібно знати, це:
вантажопідйомність;
радіус дії;
технічне оснащення;
швидкість;
матеріал;
країна виробник.

Тепер розглянемо найпопулярніші моделі, які легко можна знайти в продажу.
Tornado 3
Даний вид кораблика створений для завезення прикорму. Він є прекрасним представником бюджетних моделей. Судно класичної форми має декоративні перила. Час роботи 7 годин, працює на трьох батарейках. Перевозить 800 г суміші, віддаляється на 250 метрів зі швидкістю 5 км / год.

Jabo 2cg-10А
У кілька разів дорожче за попередню модель, але і практичніше. Має вбудований бездротової ехолот і GPS навігатор.Допомагає виявити косяки риби. Це пристосування є незамінним пристроєм для будь-якого фідерщіка і карпятники.

Сarpboat
Найкращий і найдорожчий кораблик. Доставляє 4 кг прикормки, відходить на 700 метрів, швидкість 80 м / с, а сам катер має конструкцію катамарана.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.