Мідні труби: актуальні ціни та де купити в Україні

Якщо виробник, майстер або власник систем кондиціонування або холодильного устаткування хоче, щоб техніка стабільно працювала, надійно здійснювала свій функціонал і мала тривалий ресурс, краще купити мідні труби.

Якщо виробник, майстер або власник систем кондиціонування або холодильного устаткування хоче, щоб техніка стабільно працювала, надійно здійснювала свій функціонал і мала тривалий ресурс, краще купити мідні труби - https://wsk.com.ua/truba-mednaya/. Ці вироби високо затребувані в різних сферах господарювання, актуальні вони і для охолоджувальних установок. Всі високі технічні параметри міді, в повній мірі притаманні і продукції з неї: пластичність, стійкість до УФ-випромінювання, механічна міцність, стабільність структури в широкому діапазоні температур, високі бактерицидні параметри.

Співвідношення ціни та якості

Мідні труби не можна назвати дешевими, але цей недолік з лишком компенсується їх достоїнствами:

  • простота обробки трубних виробів і їх монтажу в систему;
  • матеріал не схильний до дії корозії, тому забезпечує стабільну роботу техніки на протязі всього терміну експлуатації;
  • бактерицидні властивості купіруют ризики появи негативних біологічних факторів в системі;
  • мідь має невелику масу, що полегшує вагу обладнання в цілому.

ціноутворення

В першу чергу на вартість продукції впливають її габарити: довжина, діаметр і товщина стінок. Але на ринку можна зустріти однакові за параметрами вироби, але з різною ціною. Цей фактор пояснюється маркою міді, чистотою металу, технологією виробництва, відповідності стандартам і виробником. Чи не маловажен факт відсутності в продукції дефектів: чи не одномірність стінок, мікротріщини, каверни та інше. Зрозуміло, що більш якісні вироби коштуватимуть дорожче. З інформацією про трубах можна ознайомитися за маркуванням. Якщо на товар зазначений міжнародний стандарт EN 12735, ви можете придбати виключно якісну продукцію. Є реальна можливість нівелювати високу вартість виробів, вона стане істотно нижче, якщо придбати мідну трубу оптом.

Якщо вам потрібні комплектуючі вироби для систем кондиціонування або холодильного устаткування, скористайтеся вигідною пропозицією компанії BCK, яка офіційно представляє на ринку провідні виробники галузі, тому їх ціни на мідні труби - об'єктивні, від виробника. Вся продукція пройшла виробничий контроль, і супроводжується сертифікатами і гарантіями. Клієнтами можуть стати представники будь-яких регіонів, партнерська транспортна компанія доставить покупку в Київ, Вінницю, Одесу та інші населені пункти України.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.