Медики: Зайва вага негативно впливає на чоловічі здібності

Від зайвої ваги і ожиріння страждає майже 70% мешканців великих міст чоловічої статі. Такі дані дослідження НДІ експериментальної та клінічної медицини, їх наводять «Известия».

Згідно з даними досліджень, зайві кілограми – один з факторів ризику зниження репродуктивної здатності чоловіка, аж до абсолютного безпліддя. Шкода від зайвої ваги порівняємо в даному випадку зі зловживанням алкоголем і перенесеними статевими інфекціями. Протягом кількох років фахівці обстежили 570 чоловіків 34-40 років з порушенням параметрів насіннєвої рідини. У 67,4% випробовуваних був зайву вагу. При цьому, як правило, мали проблеми з фертильністю чоловіки мали й інші фактори ризику: куріння, алкоголь, інфекції.

Таким чином, лікарі прийшли до висновку, що найбільше шкодить спосіб життя в цілому. В результаті фахівці змогли описати людину, що входить в найбільшу групу ризику. Це чоловік від 30 до 40 років, має надлишкову вагу, який хворів статевими інфекціями, що веде сидячий спосіб життя, споживає калорійну і шкідливу їжу.

При цьому фізичні навантаження покращують фертильні можливості навіть чоловіки міцної статури. Вчені пояснюють підвищеним виробленням тестостерону в процесі фізичної праці.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.