Мати передбачуваного вбивці таксистів : Син покинув будинок рік тому

Мати одного з підозрюваних в серії вбивств таксистів і організації вибуху на Ставрополье — Вадима Шогенова — розповіла, що не бачила сина вже рік. Чоловік пішов з будинку після того, як не зміг влаштуватися на роботу.

У інтерв’ю жінка розповіла, що вже рік не бачила свого сина — відколи він пішов з будинку. Ромета Шогенова живе в Зольском районі Кабардино-балкарської Республіки в одному будинку з невісткою і онуком. На думку жінки, її син непричетний до гучних злочинів, здійснених в Предгірному і Кіровському районах Ставропольського краю.

— Я не вірю, що він міг вчинити подібне, — говорить мама бойовика, — це підстава в політичних цілях. Ми вже рік не бачили його, він пішов, а будинки залишилися дружина і дитина.

Жінка також розповіла, що Шогенов був раніше судимий за співучасть у вбивстві.

— Він відсидів чотири роки у в’язниці і вийшов по УДО, — продовжує Ромета. — Його звинуватили в співучасті у вбивстві охоронця, але той вирок був несправедливим. Коли Вадим звільнився, то не зміг влаштуватися на роботу. Потім і зовсім пішов з будинку, і ми його після цього не бачили.

За словами літньої жінки, обшуки в її будинку вже стали звичайною справою. Поки син числиться в розшуку, співробітники правоохоронних органів навідуються до його матері кожен місяць.

Вадим Шогенов разом з двома односельцями — Анзором і Артуром Маргушевими — розшукується правоохоронними органами за скоювання тяжких злочинів на Ставрополье, де два дні тому були виявлені чотири автомобілі в населених пунктах на межі з КБР.

Нагадаємо, в Кіровському і Предгірному районах краю було виявлено п’ять автомобілів, усередині яких знаходилися убиті люди. Всього в машинах було знайдено шість тіл з вогнепальними пораненнями.

Під час оперативної роботи поряд з однією з машин спрацював саморобний вибуховий пристрій, але, на щастя, ніхто з силовиків не постраждав.

Пізніше були знайдені і інші три бомби, співробітники правоохоронних органів їх знешкодили.

Comments are closed.