Матеріали для рекламних вивісок

У рекламній справі з кожним роком з'являються абсолютно нові матеріали. Вони дозволяють поліпшити якість вивісок, що привертає до них більше уваги. Завдяки технічному прогресу, процес виготовлення вивісок спростився, вимоги до робочих стали менше.

На сьогоднішній день найбільш затребуваними матеріалами для виробництва різних рекламних вивісок залишаються:

1. Тканини вінілові.

Цей матеріал є широко використовуваним при виробництві зовнішніх рекламних вивісок. Є три його різновиди:

Онінговую тканину часто використовують для виготовлення натяжних вивісок, можливо їх використання спільно з підсвічуванням.

Банерна тканина є найменш довговічною, але вона дешевше, ніж онінговая і тентова тканина. Через своїх характеристик банерна тканина підійде тільки для короткочасної реклами. Не бажано використовувати дану тканину у вигляді натяжних конструкцій.

Тентова тканина, ідеально підійде для використання в натяжних конструкціях, але поєднувати її з підсвічуванням не представляється можливим, так як тканина не просвічує. Незважаючи на різні характеристики даних тканин, всі вони призначені для нанесення на них спеціальних фарб або вінілових плівок. Якість і термін служби рекламних конструкцій з вінілових тканин залежить від декількох факторів. Таких як: якість плівки, тканини і фарб.

2. Вінілові плівки.

Розрізняють два різних види вінілових плівок, які відрізняються один від одного тільки способом виготовлення:

Лита плівка дорожче і є найбільш довговічною. Якщо при виготовленні рекламних вивісок необхідно дуже гарна якість, слід вибирати саме литу вінілову плівку. Дані плівки відрізняються за складом клейового шару, що є дуже важливим фактором при виборі матеріалу для рекламної вивіски.

У каландрує плівці клей на водній основі, з екологічної точки зору це є величезним плюсом, але така плівка є менш якісною.В клей виготовлений з використанням розчинників, що робить дану плівку надійніше.

3. Пластик.

Найчастіше при виробництві рекламних конструкцій вибирають полікарбонат, незважаючи на його досить високу ціну.Полікарбонат має прекрасні характеристиками, що робить його більш довговічним і зручним для використання у виробництві рекламних вивісок. Полікарбонат стійкий до фізичних дій, має велику вдаропрочність, в порівнянні з більш дешевим аналогом - акрилом.

Даний матеріал відмінно зарекомендував себе в будь-яку погоду, навіть дуже низькі температури йому не страшні. На полікарбонат добре тримаються різні плівки і фарби.

Також дешевим аналогом полікарбонату є пористий поліпропілен. На відміну від полікарбонату він має меншу вагу, доступну ціну. Як і полікарбонат, поліпропілен стійкий і до високих, і до низьких температур, на його поверхні добре тримаються спеціальні фарби і плівки. Головним достоїнством поліпропілену є те, що він відштовхує зі своєї поверхні вологу і не вигорає під сонячними променями.

4. Метал.

Якщо вибирати для виробництва рекламних конструкцій матеріал серед металів, то краще зупинитися на алюмінії.Алюміній володіє хорошими характеристиками. Цей метал добре піддається обробці, досить добре на ньому тримаються фарби. У алюмінію невелику вагу, що безсумнівно відрізняє його від інших металів.

Також можна зупинити свій вибір на алюмінії листовому, при виробництві його фарбують в різні кольори. Забарвлення вважається дуже довговічною, фарба не тріскається і не облазить, тримається за будь-яких погодних умовах. Єдиний недолік листового алюмінію - занадто висока ціна.

Схожими властивостями володіє листова оцинкована сталь, яка в рази дешевше листового алюмінію. Головне достоїнство оцинкованої сталі в тому, що її можна використовувати при виробництві реклами у вигляді табло зі змінною інформацією.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.