Маруані написав на Кіркорова заяву про помилковий донос

Маруані написав на Кіркорова заяву про помилковий донос
У п'ятницю музикант збирається покинути Росію.

Французький музикант Дідьє Маруані написав на російського співака Філіпа Кіркорова, який звинуватив його в здирстві і наклепі, заяву про помилковий донос.

Про це повідомляє РІА "Новости" з посиланням на адвоката Людмилу Айвар.

"Тільки що в Головному слідчому управлінні МВС РФ по Москві ми написали заяву про проведення перевірки та вирішення питання про порушення справи відносно Кіркорова про завідомо помилковому доносі", - сказала вона.

Айвар розповіла, що музикант також написав заяву з проханням повернути йому вилучені у нього документи та мобільний телефон. Представниця захисту підкреслила - проти Маруані не було порушено справу, він не є підозрюваним. Вона нагадала, що раніше він провів в поліції більше п'яти годин, де його опитували як очевидця подій.

"Питали як познайомився з Кіркоровим, коли написав спірну пісню, як відбувалися переговори. Про все", - поділилася інформацією вона.

За її словами, в п'ятницю музикант збирається покинути Росію.

Також інформацію про написання заяви Айвар підтвердила в бесіді з журналістами РЕН ТВ.

Нагадаємо, конфлікт між Кіркоровим і Маруані стався через пісню "Жорстока любов" - француз звинуватив росіянина в плагіаті. Кіркоров був не згоден з цим і, зокрема, зазначав, що сам не мав відношення до написання пісні: у неї є свій автор - Олег Попков. 28 листопада Маруані зробив в ЗМІ заяву, що їм з Кіркоровим вдалося досягти мирової угоди, однак 29 листопада музиканта і юриста Ігоря Трунова затримали прямо в Ощадбанку під час передачі їм Кіркоровим 1 мільйона євро. Як виявилося, поп-король заздалегідь заявив в поліцію про цю операцію, назвавши його вимаганням. При цьому його представники сказали ЗМІ, що замість Кіркорова з Маруані спілкувалися пранкери - поп-король, нібито, був не в курсі цього. Маруані та Трунов наполягають на тому, що це була абсолютно легальна операція. Проте, до самому Олегу Попкову претензій поки ніхто не пред'являв.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.