Маневровий тепловоз залізниць Латвії обладнають паливними елементами

Представники залізниць Латвії (LDz), чеської локомотивобудівних компанії CZ Loko і канадської Ballard Power Systems підписали меморандум про взаєморозуміння. Підписання цього документа стало першим кроком на шляху до створення в Латвії локомотива, що працює на паливних елементах. Ну а купити билет на поезд можні відтепер набагато легше.
Проект передбачається реалізувати, використовуючи маневровий тепловоз ČME3 (колишнє позначення ЧМЕ3) споруди чеської компанії ČKD.

Маневровий тепловоз залізниць Латвії обладнають паливними елементами
Передбачається, що застосування батареї паливних елементів в якості джерела енергії замість дизель-генераторної установки на локомотиві дозволить виключити викиди шкідливих речовин в місці його використання, знизити рівень шуму і вібрації.
Раніше LDz і CZ Loko успішно реалізували спільні проекти модернізації маневрового тепловоза ЧМЕ3М і магістрального вантажного тепловоза 2М62, побудованого на Луганському заводі.
Роботи по переобладнанню тепловоза виконає латвійське підприємство LDz Ritošā Sastāva Serviss. CZ Loko розробить проектну документацію і виготовить компоненти для оновленого локомотива, Ballard Power Sytstems надасть паливні елементи. Підтримку реалізації проекту нададуть фахівці Латвійської академії наук.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.