Макс Поляков — це «Український Ілон Маск»!

На початку цього року в Україні пройшов форум "Від Крут до Брюсселя" за участю президента країни Петра Порошенка. Під час цього заходу молодий український бізнесмен Максим Поляков запросив президента на запуск першого приватного ракетоносія. Як ми знаємо, Петро Порошенко приділяв значну увагу темі розвитку сучасних космічних проектів. Трохи раніше він відвідав в Дніпрі, заснований Максимом Поляковим, дослідний центр Firefly.

Максим Поляков

Суть ідеї Максима Полякова

Ідея участі приватного бізнесу в розвитку космічної індустрії, яку просуває Максим Поляков в Україні, заснована на зменшенні вартості космічних польотів, що робить їх доступними для середнього бізнесу. На сьогоднішній день запуск на орбіту супутників високої вантажопідйомності обходиться в десятки мільйонів доларів. Для сучасних супутників, вага яких знаходиться в межах від півтонни до однієї тонни, це занадто велика сума. Ці витрати не завжди можуть бути виправдані. Компанія Максима Полякова працює над вирішенням виниклого протиріччя. Більш детальну інформацію про сучасного українського інноватора ви знайдете перейшовши за посиланням: https://technoguide.com.ua/tag/maks-poljakov.

Підтримка молоді

Крім бізнесу, Макс Поляков займається підтримкою перспективної молоді. Але це не благодійність в чистому вигляді: як він каже сам, грошей просто так не роздає. За підтримки Макса Полякова та його компаній організовується безліч наукових і спортивних заходів для молодих українців. Серед них: конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge, науково-технічні фестивалі, чемпіонати з ракетомодельного спорту і багато іншого. Крім того, FireFly і Макс Поляков відновлюють і реконструюють Дніпровський планетарій, Житомирський музей космонавтики, а також створюють новий вуз, який буде випускати висококласних фахівців космічної та інших перспективних технічних галузей.

Компанія Firefly Space Systems

Компанія Firefly Space Systems

Два роки тому Максим Поляков придбав американську приватну компанію Firefly Space Systems, що знаходилася на межі банкрутства. Вона займалася розробками легких ракетоносіїв для малих супутників. Новий власник зберіг основний склад команди і вклав фінанси, необхідні для подальшого проведення робіт в цій сфері. На сьогоднішній день компанією практично завершені роботи по створенню двох типів ракетоносіїв, які отримали назву Alpha і Beta. Перша зможе виводити на орбіту вантажі масою до однієї тонни, а друга - масою до чотирьох тонн. Старт першої ракети планується на кінець нинішнього року. Максим Поляков упевнений, що це стане виходом на новий рівень у розвитку Нового космосу!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.