Лихача, що протягнув поліцейського за авто 300 метрів, знайшли за допомогою відео

У Надиме п’яний водій 300 метрів тягнув за машиною старшину відділу позавідомчої охорони, що зачепився за двері його іномарки.

Екіпаж підрозділу МВС, у складі якого 31 грудня працював старшина Олександр Сунцов, отримав орієнтування на сріблястий Фольксваген, за кермом якого був п’яний водій.

Біля дитячого саду Умка поліцейські помітили підозрілу іномарку і попросили шофера надати документи. У відповідь той натиснув на газ і сховався.

— Співробітники ОВО почали гонитву за автомобілем. Несподівано пасажир висунувся з вікна з предметом, схожим на вогнепальну зброю, — розповіли в правоохоронних органів. — Зупинити порушників вдалося в районі вулиць Щербинина — Піонерська, коли приїхали на підмогу інспектори ДПС.

Старшина зажадав від водія відкрити двері, проте чоловік знову продовжив рух. Безстрашний поліцейський вчепився в двері машини. За словами колег, лихач протягнув Олександра Сунцова по міських вулицях майже 300 метрів. — Поліцейський у результаті потрапив під колеса і отримав численні забиття.

— Зараз по запису з реєстратора слідчими органами проводиться перевірка, — прокоментувала прес-секретар СУ СК по ЯНАО Олена Демьянова. — Завдяки цим кадрам реєстратора нетверезого лихача вдалося знайти і затримати.

Поки порушник притягає до відповідальності за п’яні перегони, але окрім покарання за порушення ПДД йому загрожує кримінальна справа.

Comments are closed.