Ліпофілінг грудей. Що потрібно знати і куди звернутися.

Не всі погоджуються на операції по збільшенню грудей з використанням імплантів, альтернативою цьому є процедура яка називається ліпофілінг грудей. Це пластична операція по збільшенню молочних залоз з використанням власного жиру пацієнта в якості наповнювача. Але потрібно мати на увазі, що не завжди існує можливість застосовувати липофілінг грудей.

Куди звернутися

Якщо ви проживаєте у Києві я раджу вам звернути свою увагу на медичний центр «GRACE». Офіційний сайт ви знайдете за посиланням:https://www.grace-clinics.com/klinika-modelirovanie-figuryi/usluga-lipofiling-grudi. Тут кваліфіковані лікарі проконсультують вас і дадуть вам цінні поради що до проведення операції, а також догляду за грудьми після неї. Також тут вам дадуть рекомендації по носінню спеціальних грудних експандерів, що підтримують білизну, використанню спеціальних лікувальних кремів для кращого приживлення імплантованого жиру і фіксації заданої форми грудей.

Консультація у медичному центрі «GRACE»

Консультація у медичному центрі «GRACE»

Багаторічний досвід фахівців з медичного центру «GRACE», застосування сучасної апаратури, шовного матеріалу, якісних імплантатів гарантують відмінний і довготривалий ефект, про що свідчать подяки і вдячні відкуки на багатьох українських форумах. Не втрачайте часу і записуйтесь на консультацію вже сьгодні!

В якому випадку проводять ліпофілінг грудей?

  1. Відновлення форми грудей після ослаблення м'язів (вікові зміни, годування грудьми, стрімке схуднення та ін.); втрата пружності і форми в результаті захворювання або травми; вроджені анатомічні недоліки.
  2. Якщо є бажання змінити розмір або форму грудей.
  3. Використовуючи методику липофілінгу грудей, можна досягти збільшення розміру грудей на 1-1,5 розміри. Це пов'язано з можливістю проводити ін'єкцію невеликою порцією жиру, так як біоматеріал не зможе прижитися у великій кількості. Для радикального збільшення грудей краще використовувати інші методики.
  4. Метод проведення ліпофілінга грудей в клініці «GRACE» проводиться в 3 етапи: ліпосакція (відкачування жиру) з області живота, стегон, сідниць; підготовка і очищення жиру; введення біоматеріалу за допомогою шприца в плановану зону.

 

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.