Королович Оксана дає корисні поради про те як врятувати відносини!

У відносинах намітилася тріщина: віддалилися один об одного, зникли теплі посмішки і дотики?

Ви не знаєте, що робити. Чи то бігти до фахівця з психологічного супроводу і опрацьовувати проблеми, чи то розлучатися... Стоп, бити в набат рано. Доклавши трохи зусиль, ви повернете у відносини любов і тепло. Як? Розібратися в цьому допоможе психолог Королович Оксана, фахівець в області сімейної та індивідуальної психотерапії.

Королович Оксана дає корисні поради про те як врятувати відносини!

Любіть себе

Любов – це сила, яка проявляється через контакт з собою, і дарить нам здоров'я, гарний настрій. Якщо ви любите себе, значить, любите і партнера. Якщо недооцінюєте і принижуєте себе, так само поводитеся по відношенню до чоловіка. І навпаки.

Зробіть себе щасливою

Не потрібно чекати, що прилетить раптом чарівник і подарує вам п'ятсот ескімо. Задовольніть свої бажання самостійно. Як? У кожного свій рецепт. Комусь для щастя достатньо купити ляльку, про яку була мрія в дитинстві. А комусь для того, щоб побороти всі комплекси і страхи, необхідний постійний психологічний супровід спеціаліста.

Встановіть межі

Що Ви точно приймаєте по відношенню до себе? З чим готові миритися і в цьому ваша зона розвитку? Як з вами категорично не можна? Розкажіть про це партнеру заздалегідь. Не тоді, коли ви вже образилися і говорите: "Хіба і так незрозуміло, що це мене ображає?» Звідки йому про це знати?!

Показуйте свої почуття кожен день

Сімейна психотерапія стверджує: важливо проявляти любов не вищими матеріями і натхненними словами, а простими щоденними діями.

Цікавтеся його життям. Знайдіть 15 хвилин, щоб дізнатися у чоловіка, як пройшов його день. Будьте обережні, не перетворіть щиру участь в допит.

Знайдіть загальне хобі. Фахівці психологічного супроводу стверджують: ніщо не зближує краще, ніж спільні захоплення. Знайдіть вид спорту, який подобається вам і чоловікові. Або почніть разом збирати особливу колекцію.

Оксана Королович: Я весь час думаю, як проявляю любов до дітей, до чоловіка, до себе. Задаю питання: «Чого б їм хотілося?», але одночасно прислухаюся до себе: «чи треба мені це? Чи отримаю я задоволення, зростання і розвиток?

Забудьте про «повинен»

Ми підтримуємо стереотип "чоловік повинен", "жінка повинна". Живемо удвох не так, як добре і органічно, а як потрібно. У цей момент починається конфлікт з партнером, насильство над собою, бажання підігнати іншого під свої рамки і шаблони. Звичайно, в цьому немає чесності і щирості.

Приберіть раз і назавжди слово «повинен» з розмов з коханим. Адже вам же не подобається, коли вас "тикають носом" в почуття обов'язку. Так чому ви ж робите це?

Дякувати!

Не приймайте як даність те, що партнер робить для вас. Він вам нічим не зобов'язаний. Цінуйте кожен вчинок, подарунок і ласкаве слово. Повірте, чоловіки готові на багато що заради жіночого: «дякую тобі, милий». Живіть, як зручно вам. Перестаньте дивитися на сім'ї подруг. Прийміть те, що ваша пара унікальна і живе за своїми законами. Має значення лише те, наскільки комфортне спільне життя для вас двох.

Оксана Королович: комусь у кайф готувати їжу, а комусь читати книжку, і обидва щасливі. І неважливо, що книжку читає жінка, а готує чоловік. Дотримуйтеся цих простих рекомендацій і вам не знадобиться допомога фахівця сімейної психотерапії. Любіть і будьте коханими!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.