Консульство: від повені у Болгарії не постраждав жоден російський турист

Екстрені служби Болгарії евакуювали туристів з курортних міст. Причина цього - найсильніші за останні декілька років повені. У Кранево і Албене відпочивальникам доводиться увесь час проводити в готелях. Вони чекають, поки відкачають воду, передає телеканал Росія 24. Дороги і мости розмиті, електрики немає. Рятувальники ведуть цілодобовий моніторинг затоплених територій.

Сьогодні, 21 червня, в списку загиблих значаться вже 13 чоловік. 23 червня оголошено в країні днем трауру. Як заявили в російському консульстві у Варне, серед потерпілих наших громадян немає.

Води було до пояса, - розповідає Іван Маринов, місцевий житель. - Треба було терміново рятувати господарство, але приїхав я надто пізно : більшість тварин на фермі загинули.

Ми дзвонили в поліцію, в екстрені служби. Рятувальники приїхали, подивилися на нас - і навіть не стали допомагати, - говорить місцева мешканка Віолета Йорданова. - Лише через декілька годин вони почали працювати і витягнули з води жінку. На той час вона була вже майже мертва. Ми не знаємо, чи вдалося лікарям врятувати її.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.