Комуністи України провели збори про референдум по вступу в Митний союз

Комуністична партія України провела в неділю, 8 вересня, збори відносно проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою про вступ України в Митний союз у рамках Євразійської економічної спільноти.

Збори затвердили точне формулювання питання, яке пропонується винести на референдум : чи Підтримуєте Ви приєднання України до Митного союзу Республіки Білорусь, Республіки Казахстан і Російської Федерації?. На зборах, що відбулися в Києві на стадіоні Спартак, також створили ініціативну групу, яка повинна збирати підписи за проведення цього референдуму, повідомила прес-служба КПУ.

Збори відбулися усупереч постанові Окружного адміністративного суду Києва, який в понеділок, 1 вересня, заборонив КПУ організовувати і проводити збори. Одночасно суд заборонив ЦВК направляти представника на ці збори. Це рішення суд оголосив для забезпечення адміністративного позову до КПУ, який подала Європейська партія України. Попереднє судове засідання у цій справі повинне відбутися в наступну п'ятницю, 13 вересня.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.