Колишній директор Будинку культури Ілля Фарбер сьогодні вийде з колонії

Колишній директор Будинки культури в Тверській області Ілля Фарбер сьогодні вийде на свободу.

Покинути колонію він зможе вже в першій половині дня. Про це повідомили в прес-службі обласного Управління федеральної служби виконання покарань. Напередодні Нового року суд задовольнив його прохання про умовно-дострокове звільнення. Фарбер заявив, що, можливо, займеться правозахисною діяльністю. За його словами, він збирається допомагати засудженим і тим, хто їх охороняє.

У серпні 2012 року Тверський суд засудив художника до восьми років колонії строгого режиму і штрафу в три мільйони рублів. Його визнали винним в перевищенні посадових повноважень. Фарбер не визнав своєї провини і пізніше частково оспорив вирок і термін покарання.

Художник Ілля Фарбер приїхав в Тверську область з Москви. У регіоні він став директором сільського Будинку культури. За даними слідства, влітку 2011 року під час ремонту будівлі Фарбер отримав хабар від підрядника. Спочатку підприємець нібито заплатив учителеві 300 тисяч рублів за право продовжити ремонтні роботи, а через місяць - ще близько 150 тисяч за підписання акту виконаних робіт. Як стверджують слідчі, ремонт будівельники так і не закінчили. Збиток оцінили майже в мільйон рублів. Відкат коштував сільському учителеві восьми років колонії і трьох мільйонів штрафу.

Судовий розгляд став гучним. Прибічники Фарбера влаштовували пікети у будівлі суду і наполягали на його невинності. Резонансною справою зайнявся Верховний суд. У результаті він відмінив вирок і призначив повторний розгляд. Приблизно через рік - новий вирок на рік менший. Ще через півроку від частини претензій відмовився сам обвинувач, і обласний суд понизив термін покарання до трьох років.

Весь цей час Фарбера підтримувала його сім'я. Син Петро влаштував в столиці акцію протесту. Майже 12 годин він просидів в залізній клітині на оглядовому майданчику Воробьевих гір. На імпровізованій в'язниці він написав 800 днів - саме такий термін його батько перебував в ув'язненні по неправдивому, як вважає син, звинуваченню.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.