Київська пенсіонерка хоче переписати квартиру на Олега Меньшикова

66-річна мешканка Києва Валентина Бондаренко оформляє документи, щоб передати свою двокімнатну квартиру в столиці України російському акторові Олегу Меньшикову, чиєю прихильницею вона є вже багато років.

Я хотіла переписати на Олега квартиру багато років тому, але тоді були проти діти. Зараз вони виросли, обзавелися своїми сім'ями і роз'їхалися. Мені зайва житлоплоща ні до чого, а йому згодиться, - розповіла журналістам пенсіонерка. Жінка повідала, що вона вже більше десяти років не пропускає жодного спектаклю за участю улюбленого актора, коли він приїжджає з гастролями в Київ. Для цього вона увесь рік відкладає з пенсії гроші на квитки. Вже в серпні Валентина Бондаренко має намір вручити Меньшикову ключі від квартири.

Зірки не раз отримували в дар від своїх прихильників житлоплощу. У 2009 році прихильниця Филиппа Кіркорова, переписала на нього свою квартиру в Ульяновске. Стилістові Сергію Звереву дісталася від фанатки однокімнатна квартира в центрі Москви, а співакові Витасу шанувальниця вручила ключі від будинку в передмісті Тамбова.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.