Ізраїльські вчені: Людство вимре через поганий сперми

Удвічі за останні 40 років знизилася кількість сперматозоїдів у чоловіків у розвинених країнах. До такого висновку прийшли вчені з Єврейського університету в Єрусалимі. На їхню думку, якщо нічого не робити, незабаром людство просто вимре.

Свої висновки вчені отримали за результатами 200 досліджень у країнах Європи, а також в Австралії, Новій Зеландії та Північній Америці. Фахівці б'ють на сполох і закликають вжити заходи: наприклад, регулювати застосування хімікатів, а також активно боротися з курінням і надмірною вагою.

При цьому результати досліджень в Азії, Африці і Південній Америці не дають настільки шокуючих і катастрофічних результатів. Однак керівник наукової групи Хагай Левін визнає, що на цих континентах вченим вдалося отримати набагато менше проб для дослідження, і не виключає, що і на цих континентах в осяжному майбутньому чоловіків може спіткати така ж доля.

Втім, не всі поділяють побоювання ізраїльських вчених. На думку професора Алана Пейс з Університету Шеффілда, дане дослідження — крок вперед, але необхідно продовжувати вивчення проблеми. Зокрема, все ще невідомі причини погіршення якості сперми. Крім куріння та ожиріння, фахівці називають також стреси і малорухливий спосіб життя.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.