Іпотека

У наш час іпотечний брокер представляє собою, в першу чергу, економіста. Це фахівець, що виробляє всілякі розрахунки за наданою інформацією. Іншими словами, це людина-калькулятор. Він співпрацює з клієнтом, вводить його персональні дані в комп'ютер, за рахунок чого програма моментально видає різні показники: мінімальну процентну ставку або максимальний розмір кредиту.

Планове погашення кредиту далеко не завжди є можливим. Наприклад, влітку багато грошей іде на відпочинок, поїздки і незаплановані покупки. А взимку на застілля, подарунки або знову ж поїздки. Все це ставить взагалі під загрозу ваші щомісячні платежі. До того ж труднощі з роботою можуть виникнути взагалі в будь-який час. Що ж тоді робити? Можна попросити «кредитні канікули» у свого банку. Йдеться відстрочку сплати позики.

Кому ж стане в нагоді така відстрочка?

Тому, хто розуміє, що кредитні гроші тим дорожче обходяться позичальнику, чим довше він ними користується. А це означає, що відстрочка робить ваш кредит дорожче, і вам доводиться переплачувати довше, незважаючи на всі обіцянки і запевнення банку. Але це не означає, що «кредитні канікули» не можуть бути вигідними.

Наприклад, якщо ви взяли іпотечний кредит, то така відстрочка після придбання житла дасть вам можливість зробити ремонт, придбати меблями і облаштуватися. А вже потім почати виплачувати свій кредит. Тому шукати таку іпотеку досить актуально. А ось збільшення підсумкової переплати по кредиту залежить від безлічі речей. І найбільше від банківських відсотків.
Також вигідною відстрочка буде для тих, хто купує квартиру в іпотеку на первинному ринку. Адже деякий час йому доводиться орендувати житла, поки будівництво не закінчиться. К о = того ж деякі банки в нинішній час навіть дають відстрочку до тих пір, поки об'єкт не здадуть в експлуатацію. Це кращий варіант, адже про точні часові рамки не йдеться. А наступ цього моменту дуже часто затягується.

«Кредитна  відпустка» стане в нагоді і в тому випадку, якщо з будь-яких причин у вас немає грошей на внесення чергового платежу по своєму кредиту. Звичайно, тоді перенесення оплати все одно обійдеться набагато дешевше, ніж оформлення ще однієї позики для того, щоб погасить старий.

Не менш важливо при оформленні кредитів на житло заздалегідь подбати про «розвантажувальних днях». Такі періоди повинні кілька разів бути за весь час виплат.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.