Інтерв’ю голови українського МЗС Клімкіна за кордоном охрестили «26 хвилинами ганьби»

Журналіст німецької радіостанції "Deutsche Welle" запитав у Павла Клімкіна, чому чинна влада Незалежної так і не провели жодної з раніше обіцяних реформ, а також чому провалилася боротьба з корупцією в країні.

Український міністр закордонних справ Павло Клімкін дав інтерв'ю німецькій державної радіостанції "Deutsche Welle". У Мережі запис розмови провідним з Німеччини Тімом Себастьяном отримала назву "26 хвилин ганьби". Після цього Клімкін звинуватив співрозмовника в провокації.

Відзначимо, в ході інтерв'ю журналіст запитав Клімкіна, чому нинішня українська влада так і не провели жодної з обіцяних раніше реформ, а також чому провалилася розрекламована керівництвом Незалежної боротьба з корупцією.

"Які зобов'язання Я сповнений оптимізму у зв'язку з тим , що було зроблено в сенсі реальних реформ на держпідприємствах ?", - Зауважив він у відповідь на питання, чи збирається Україна виконувати свої зобов'язання перед ЄС.

Нагадав провідний і про конфлікт губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, в якому обидві сторони назвали один одного "ворьем". Тоді, за зауваженням Себастьяна, дісталося і самому Климкіну. Втім, на це зауваження він зазначив, що залишився спокійним.

"Можете вважати мене основою стабільності нашого уряду", - заявив Клімкін.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.