Інтерв’ю голови українського МЗС Клімкіна за кордоном охрестили «26 хвилинами ганьби»

Журналіст німецької радіостанції «Deutsche Welle» запитав у Павла Клімкіна, чому чинна влада Незалежної так і не провели жодної з раніше обіцяних реформ, а також чому провалилася боротьба з корупцією в країні.

Український міністр закордонних справ Павло Клімкін дав інтерв’ю німецькій державної радіостанції «Deutsche Welle». У Мережі запис розмови провідним з Німеччини Тімом Себастьяном отримала назву «26 хвилин ганьби». Після цього Клімкін звинуватив співрозмовника в провокації.

Відзначимо, в ході інтерв’ю журналіст запитав Клімкіна, чому нинішня українська влада так і не провели жодної з обіцяних раніше реформ, а також чому провалилася розрекламована керівництвом Незалежної боротьба з корупцією.

«Які зобов’язання Я сповнений оптимізму у зв’язку з тим , що було зроблено в сенсі реальних реформ на держпідприємствах ?», — Зауважив він у відповідь на питання, чи збирається Україна виконувати свої зобов’язання перед ЄС.

Нагадав провідний і про конфлікт губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, в якому обидві сторони назвали один одного «ворьем». Тоді, за зауваженням Себастьяна, дісталося і самому Климкіну. Втім, на це зауваження він зазначив, що залишився спокійним.

«Можете вважати мене основою стабільності нашого уряду«, — заявив Клімкін.

Comments are closed.