Головна мета, завдання та переваги дистанційних олімпіад, творчих конкурсів і тестування

Сучасне навчання в шкільних установах значно відрізняється від того, яке практикувалося ще кілька років тому. Великий матеріал і досить складна програма, має на увазі під собою не тільки традиційне вивчення предмета в рамках уроку, а й самостійне знаходження інформації та її обробка.

Незважаючи на те, що пріоритетом є індивідуальний підхід до кожної дитини, на практиці таке завдання виявилося не просто важко здійснюваною, але в деяких випадках і непосильною. При цьому ніхто не відміняв основну програму. Багато дітей не сприймають її на належному рівні в зв'язку з особливостями свого характеру, темпераменту, здібностей. З метою виявити у дитини ці самі здібності проводяться різні конкурси, тестування, олімпіади з тих чи інших предметів, які дозволяють розкрити інтелектуальний потенціал кожного, окремо взятої дитини.

На даному етапі, в зв'язку з розвитком інтернету, проводити ці заходи стало набагато простіше. Шкільну олімпіаду з математики, тести і конкурс з історії або інших предметів можна провести і в режимі онлайн, дистанційно. Портал Сонячне світло надає можливість стати учасником конкурсів, олімпіад, пройти тестування всім бажаючим. При цьому результат учасник отримає практично відразу після виконання завдання, а нагородження у вигляді диплома або сертифіката зможе власноруч роздрукувати після символічної оплати.

Основною метою і завданням олімпіади з математики, шкільної олімпіади з історії та усіх інших предметів є надання можливості дітям різного віку проявити свої творчі можливості, навчити їх креативності мислення, нестандартності вирішення завдань, виявити напрямок, в якому дитина буде відчувати себе найбільш обдарованим.

На порталі Сонячне світло ви зможете стати учасником наукових заходів з усіх предметів. Завдання розроблені з урахуванням вікових категорій та шкільної програми того чи іншого класу.

Переваги всеросійської олімпіади з математики, що проводяться дистанційно, очевидні.

У них може взяти участь кожен дитина, де б він не знаходився. Не потрібно витрачати час і гроші для поїздки. Виконання завдань здійснюється в звичній для дитини обстановці. Подібний підхід позитивно впливає на психологічний стан дитини і дозволяє йому повністю сконцентрувати свою увагу на проходженні тестів або участі в конкурсі.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.