Глава Росспоживнагляду: Чверть росіян страждають ожирінням

Глава Росспоживнагляду Анна Попова в інтерв'ю «Известиям» розповіла, що незабаром на продуктах можуть з'явитися «чорні мітки», так як чверть дорослого населення Росії страждає ожирінням.

«Порушення обмінних процесів в організмі людини — це результат не одного дня. Це і структура споживання, і інші фактори впливу. Навіть якщо сьогодні все стануть вживати тільки здорову їжу в належній кількості, то все одно зміни різко не будуть», — вважає Попова.

Для того щоб змінити статистику, необхідно інформувати покупців про склад продукту. У багатьох країнах є практика маркувати товари кольором «корисності» і вмісту тих чи інших речовин. За словами Попової, таку систему планують впровадити в Росії.

«Головне завдання — донести інформацію до споживача. Щоб він розумів, що їсть. І щоб він сам виважено до цього підходив. Для цього у світі є різні способи маркування. Є країни, де наносять чорний кружок на той продукт, який може бути шкідливим», — сказала вона.

Росспоживнагляд, втім, пропонує уникати «чорних міток» і замість них ввести «світлофор»: зелений для продуктів з низьким вмістом цукру, солі і жиру, жовтий — середній, червоний — для високого.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.