Фінляндія

У Фінляндії прийнято відправлятися взимку, адже ця країна відома в першу чергу своїми чудовими гірськолижними курортами. Однак Фінляндія прекрасна в будь-який час року, влітку тут теж є маса розваг для мандрівників.

Якщо ви все ж вирішили податися сюди взимку, порадуйте дітей поїздкою в село Санта-Клауса. Це незабутня різдвяна казка, яка сподобається навіть тим, хто в чудеса особливо не вірив. Крім того, взимку в Фінляндії обов'язково варто відвідати справжню сауну, побудовану за всіма правилами і дуже корисну для здоров'я.

Влітку в Фінляндії популярний зелений туризм. Тут є можливість зняти котедж на березі чистого озера і порадувати себе приголомшливою риболовлею. Крім того, ця країна дуже сподобається і любителям історії, тут багато музеїв, дбайливо збережених історичних куточків і пам'яток.

Обов'язково спробуйте фінську кухню, нехай не таку вишукану, як середземноморська, але ситну і добротну. Дорослим варто оцінити фінську горілку, буквально національний напій країни, а дітям сподобаються десерти з місцевих північних ягід. Фіни творять з ягодами буквально чудеса і навіть роблять ігристе вино, не схоже ні на що інше. У Гельсінкі вас чекають музеї і кращий в Європі зоопарк. А в місті Тампере можна познайомитися з особливостями фінського зодчества.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.