EOS Макса Полякова допомагає українським вченим досліджувати Південний Полюс

Антарктида - не тільки Південний полюс нашої планети, але і її пульс. Кліматичні зміни, які тут відбуваються, безпосередньо впливають на загальний фон Землі і дозволяють відстежувати важливі процеси, від яких залежить безпека і комфорт населення в самих різних куточках світу. Не дарма на Антарктиді сьогодні працюють дослідні станції з 30 країн. Одна з них - «Академік Вернадський» - належить Україні і знаходиться в відомстві Національного антарктичного наукового Центру (НАНЦ).

EOS Макса Полякова допомагає українським вченим

«EOS» і «Академік Вернадський» - апгрейд наукових методів за допомогою інновацій

Як ми вже казали, Україна має в Антарктиді полярну станцію і саме для неї компанія українського бізнесмена Макса Полякова виготовляє унікальний софт за допомогою наших українських колег-програмістів, який допоможе більш детально і без шкоди для екології вивчити цей унікальний шматок нашої планети. Детальніше читайте тут: https://znaj.ua/ru/society/219041-eos-i-maks-polyakov-dopomagayut-ukrajinskim-vchenim-v-doslidzhenni-antarktidi. Зручний інтернет-сервіс «EOS Platform» дозволяє отримувати супутникові знімки земної поверхні, обробляти їх, складати карти, стежити за об'єктами інфраструктури, змінами погоди, природними явищами і результатами людської діяльності, оперувати отриманою інформацією в професійних і пізнавальних цілях.

Інструменти EOS повинні допомогти українським ученим, які працюють на «Вернадського», в вивченні Антарктиди.

Спільний проект компанії Макса Полякова та НАНЦ включає моніторинг льодового шару Південного полюса, збільшення площ рослинності, «цвітіння» морів, переміщення циклонів і т.д.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.