Екстрасенсові — вбивці моделей додали звинувачення у зберіганні наркотиків

Столичні слідчі повністю відновили картину злочинів, в яких звинувачується цілитель Григорій Мартиросян.

У остаточній редакції йому пред'явлені звинувачення в розбої і трьох вбивствах, крім того, до цих статей додалося також звинувачення в незаконному обігу наркотиків.

Незважаючи на усі докази наслідки - докази, виявлені в квартирах жертв, і свідчення свідків, маг так і не визнав свою провину ні по одному з пунктів звинувачення.

- За версією слідства, Мартиросян, що отримував інформацію про наявність у потерпілих великих сум грошей, приходив до них в квартири нібито для проведення магічних обрядів, підсипав жінкам в напої героїн, після чого, користуючись безпорадним станом потерпілих, що настав, вводив їм смертельну дозу наркотика, - повідомила офіційний представник московського ГСУ Слідчого комітету. - Таким чином чоловік викрав більше 6,5 млн рублів, а також ювелірні вироби.

Найбільшою популярністю у клієнтів Мартиросяна користувався обряд по збільшенню грошей. Для проведення такого ритуалу потрібна була уся сума готівки, що була у довірливих пацієнтів.

Одна з жертв, 21-річна модель з Нижнього Новгорода, забрала з будинку велику суму, накопичену на купівлю автомобіля. Дві інші жертви - 38-річна жінка і її 21-річна дочка - приїхали в Москву з Краснодару і збиралися придбати в столиці житло.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.