Двосторонні питання обговорять глави МЗС Росії і України

Сьогодні, 28 жовтня, в Ростові-на-Дону відбудеться восьме засідання підкомітету по міжнародній співпраці російсько-української міждержавної комісії. Захід пройде під головуванням міністрів закордонних справ Росії і України Сергія Лаврова і Леоніда Кожари. У рамках засідання міністри двох країн обговорять питання двосторонньої співпраці, проблеми європейської безпеки, методи придністровського врегулювання.

Зараз з цих питань працюють шість міжнародних підкомісій. За словами представників російського дипведомства, будуть предметно розглянуті усі питання, що входять в компетенцію вказаних підкомісій : взаємодії у боротьбі з новими викликами і загрозами, врегулювання регіональних конфліктів, Азово-керченського врегулювання, пограничної і консульської проблематики, співпраці в міжнародних організаціях.

Майбутня зустріч Сергія Лаврова і Леоніда Кожари свідчить про активний політичний діалог між зовнішньополітичними відомствами Росії і України, - вказали в департаменті інформації і друку України.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.