Держмовою України запропонували зробити суржик

Український депутат від Партії регіонів Олег Царев запропонував присвоїти суржику(суміші української і російської мов) державний статус. Зараз на суржику в Україні розмовляє величезна частина населення, тому було б правильно для того, щоб піти від мовної проблеми, вибрати мову, на якій говорять більшість громадян і зробити його державним, упевнений представник партії влади. Російську і українську мови Царев вважає діалектами від суржику, і їх цілком можна разом з суржиком ствердити на державному рівні.

Дані Київського міжнародного інституту соціології свідчать, що на суміші російської і української мов спілкується кожен десятий громадянин України. В основному на суржику розмовляють в центральному регіоні країни.

Президент України Віктор Янукович раніше обіцяв зробити російську мову державною, але ця обіцянка так досі і не виконана. Зараз державною мовою є український. Минулого року російська мова, як і деякі інші мови, на яких говорить частина населення України, отримали статус регіональних.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.