Депутат Верховної Ради відправив колегу до нокдауну

Про те, що у Верховній Раді України частенько з'ясовують стосунки за допомогою кулаків, давно ні для кого не новина. Ось і напередодні стався подібний інцидент - депутат від опозиційної партії Батьківщина Андрій Иванчук кілька разів ударив свого колишнього соратника, депутата Ігоря Скосара і, як стверджують очевидці, відправив його до нокдауну.

За словами свідків колотнечі, Скосар йшов по коридору і розмовляв по телефону. Що знаходився поруч Иванчук почув, що Скоксар в розмові називав його прізвище, застосовуючи до неї нецензурні епітети. Недовго думаючи, Иванчук підійшов до нардепа і декількома ударами збив того з ніг. Українські журналісти відмічають, що раніше Ігор Скосар представляв в парламенті партію Батьківщина, а позика покинула стан опозиціонерів і є позафракційним депутатом, ставши так званою тушкою(перебіжчиком).

Випадки переходу депутатів з однієї партії в іншу у Верховній Раді нерідкі. На цьому грунті в парламенті регулярно відбуваються конфлікти. Так, в грудні минулого року двох таких депутатів виштовхали із залу, постійно на адресу тушок мчать образи.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.