Де знайти фотографа на весілля?

Найкращим варіантом будуть рекомендації друзів і родичів, особливо якщо ви особисто були присутні на весіллі, бачили, як працює фотограф і змогли оцінити плоди його праці. В цьому випадку ви вже будете знати і ціну, і результат, на який можна розраховувати.

Друзі можуть також відмовити вас наймати того чи іншого фотографа. Ви можете не погодитися з цим, якщо до цього вже бачили його портфоліо, але дізнатися думку все ж варто.

Якщо ніхто з друзів вам нічого порекомендувати не зміг, займіться пошуком фотографа в інтернеті. У будь-якого фотографа є група в соціальних мережах або свій сайт, де ви зможете не тільки ознайомитися з його роботами, але і почитати відгуки. Однак потрібно пам'ятати, що відгуки можуть бути підставними, причому як позитивні, так і негативні.

Другий фотограф на весілля: розкіш чи необхідність?

Другий фотограф здасться непотрібною надмірністю тим, хто довгий час задавався питанням, а чи потрібен фотограф на весіллі взагалі. Однак не завжди наречений і наречена хочуть бачити тільки себе на весіллі. Вони хочуть зафіксувати всі моменти: сім'ю, сльози батьків, гостей, родичів, яких давно не бачили. Тоді-то і знадобиться другий фотограф. весільний фотограф

Наведемо кілька прикладів, коли другий фотограф буде незамінний. Наприклад, збори нареченої і нареченого, викуп нареченої . Буде дуже зручно, якщо обидва фотографа знімуть збори нареченого і нареченої. А під час викупу один з них зможе знімати наречену в її кімнаті, а другий - гостей.

Так само зручно з двома фотографами і в загсі. Один знімає молодих, а другий - батьків і гостей.

Дуже важливо, щоб обидва фотографа спрацювалися і не заважали один одному. Спалахи інших фотоапаратів не повинні створювати непотрібних відблисків. Добре, якщо фотографи давно знають один одного і вже працювали разом. Також варто звернути увагу на те, наскільки схожий їх стиль роботи.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.