Colibribookstore.com — російські книги в Америці!

Російськомовним сім'ям в зарубіжних країнах, в тому числі і США, неймовірно складно знайти російськомовну літературу для себе і, головне, для своїх дітей. Інтернет-магазинів в Росії, які здійснюють доставку літератури в Америку - одиниці, їх ціни не завжди прийнятні, не кажучи вже про терміни доставки. На щастя, ви можете придбати літературу для дітей і зовсім малюків, а також різні розвиваючі іграшки та тематичні, російські гри в інтернет-магазині Colibribookstore.com з швидкою доставкою по всій Америці з власних складів в США.

Дізнатися більше ви можете на офіційному сайті проекту: Russian alphabet. Книжковий магазин «Колібрі» розташований в Нью-Йорку. Асортимент нараховує сотні і тисячі дитячих книг російських та зарубіжних авторів. Тут ви знайдете відповідну літературу для дітей різного віку - від зовсім малюків до школярів, які цікавляться творами російських авторів.Вашій увазі пропонується унікальна добірка дитячої літератури, яка покликана розвинути у вашої дитини художній смак.

Також в інтернет-магазині Colibribookstore.com представлені іграшки - пазли, кубики, дерев'яні вироби, а також м'які іграшки. Вони дозволять розвинути у дитини терпіння, посидючість, координацію рухів, дрібну моторику, логіку, увагу, а також, безумовно, творчі здібності. Іграшкові персонажі з улюблених мультфільмів - як російських, так і зарубіжних - будуть стимулювати дитину розвиватися.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.