Чохли asus zenpad 8.0

Мобільні та електронні гаджети при вдосконаленій технічній структурі не можуть забезпечити власну безпеку в процесі використання. Мова йде про попадання пилу, вологи, ненавмисному випаданні з рук, носіння планшета поруч з іншими речами в сумці. Все це забезпечує механічні дефекти, виражені в потертості, подряпини на корпусі і дисплеї, западанні кнопок, намочуванні. А так хочеться, щоб улюблений девайс служив довго!

Вихід є – оригінальний чохол для Asus Zenpad M 8.0 Z380 від виробника!

asus zenpad 8.0 чехол

Чохол виконаний з штучної шкіри, не поступається за своїми показниками шкіряному аналогу. Єдина відмінність – вигідна для покупця ціна, яка у шкіри завжди буде вище.

Розглянемо, що пропонується

Чохол зроблений у вигляді книжки. Розміщення планшета відбувається легко, без натиску за рахунок точної викрійки оболонки. При цьому витягується девайс також без особливих зусиль, що може зробити навіть дитина.

Отвір під віконечко камери дозволяє фотографувати і робити відеозаписи з планшета Asus Zenpad Z380 KL/C/M прямо «з чохла». При цьому можлива книжкова (вертикальна) і панорамна (горизонтальна) зйомка або покадрове фотографування. Щоб не відбувалося стирання м'якого матеріалу по контуру, на задній частині чохла передбачені пластикові накладки. Закривається кришка за рахунок заводського тиснення може складатися, перетворюючись в зручну підставку під планшет. В цілому, дизайн практичний і виглядає досить органічно.

Чи варто купувати такий аксесуар?

А якщо обмежитися плівкою для екрану? Ви можете робити все, що побажаєте. Єдине уточнення – чохол допоможе повноцінно зберегти не тільки дисплей Asus Zenpad Z380, а й корпус. Тому не зволькайте та замовляйте чохол вже прямо зараз на сайті інтернет-магазину «COZY» за посиланням: asus zenpad 8.0 чехол. Тут Ви завжди знайдете якісний товар за доступною ціною! Адже так приємно брати в руки планшет, який і через кілька місяців після використання виглядає, як новенький. Відмінна пропозиція – купувати аксесуари у вигляді корисного пакета. Сюди входить чохол, прозора плівка для екрану і зручний стилус.

Кольорове розмаїття, як завжди, радує

Хтось віддасть перевагу чохлу Asus Zenpad 8.0 тому що підходить під колір планшета, комусь знадобиться вибрати оболонку в тон автомобіля або сумки. Найбільш практичними вважаються коричневий, чорний, синій і фіолетовий кольори. Рожевий, салатовий, оранжевий і червоний кольори знадобляться оптимістам і креативникам особам.
На чохлі Zenpad Z380 будь-якого кольору легко видаляється бруд – досить акуратно протерти його вологою серветкою. Якщо забруднення більш серйозні, можна скористатися дрібно абразивними миючими засобами порошкоподібної форми. Акуратними рухами пил і плями видаляються з поверхні чохла, повертаючи йому привабливий вигляд. Звичайно ж, подібні очищаючі процедури протипоказані планшету, що ще раз свідчить на користь придбання чохла!

Якщо порівнювати з першими мобільними чохлами, пропонованими для невеликих телефонів, то це були грубі вироби з шкірозамінника, далекі від естетичного досконалості. Чохли для планшетів Zenpad 8.0 – зовсім інша справа. Їх функції не обмежуються підтримкою гарного зовнішнього вигляду девайса. Сам по собі чохол для планшета є привабливою дрібницею. А дівчата ще прикрашають його за допомогою наклеєних зображень!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.