Член екіпажу літака, що розбився в Колумбії лайнера розповів, як пережити крах літака

Ервін Тумир підкреслив, що в останні миті фатального польоту пасажири "вскочили" зі своїх місць і "почали кричати".

Ервін Тумир - член екіпажу лайнера, який зазнав аварії в Колумбії, - розповів, що в останні миті перед катастрофою пасажири "вскочили" зі своїх крісел і "почали кричати". Тумир виявився в числі шести вижили тільки завдяки дотриманню інструкцій з безпеки, передає The Daily Mail.

"Я поставив сумку між ніг, щоб прийняти" положення плода ", яке рекомендовано при надзвичайних подіях", - розповів Тумир рятувальникам.

Тумир розповів виданню, що перелякані пасажири піддалися паніці в той момент, коли виведений з ладу катастрофічними проблемами з електрикою літак почав падати на гори.

Нагадаємо, що літак, який перевозив бразильську футбольну команду "Шапекоенсе" на фінальний матч кубка Південної Америки, зазнав аварії в Колумбії. За попередньою версією, причиною аварії стала нестача палива, проте вижила в катастрофі стюардеса повідомила, що пілот свідомо звільнив баки літака, щоб уникнути можливого вибуху через проблеми з електрикою. На борту повітряного судна знаходилися 72 члени футбольного клубу і 9 членів екіпажу. Вижили тільки шість чоловік.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.