Член екіпажу літака, що розбився в Колумбії лайнера розповів, як пережити крах літака

Ервін Тумир підкреслив, що в останні миті фатального польоту пасажири «вскочили» зі своїх місць і «почали кричати».

Ервін Тумир — член екіпажу лайнера, який зазнав аварії в Колумбії, — розповів, що в останні миті перед катастрофою пасажири «вскочили» зі своїх крісел і «почали кричати». Тумир виявився в числі шести вижили тільки завдяки дотриманню інструкцій з безпеки, передає The Daily Mail.

«Я поставив сумку між ніг, щоб прийняти» положення плода «, яке рекомендовано при надзвичайних подіях», — розповів Тумир рятувальникам.

Тумир розповів виданню, що перелякані пасажири піддалися паніці в той момент, коли виведений з ладу катастрофічними проблемами з електрикою літак почав падати на гори.

Нагадаємо, що літак, який перевозив бразильську футбольну команду «Шапекоенсе» на фінальний матч кубка Південної Америки, зазнав аварії в Колумбії. За попередньою версією, причиною аварії стала нестача палива, проте вижила в катастрофі стюардеса повідомила, що пілот свідомо звільнив баки літака, щоб уникнути можливого вибуху через проблеми з електрикою. На борту повітряного судна знаходилися 72 члени футбольного клубу і 9 членів екіпажу. Вижили тільки шість чоловік.

Comments are closed.