Букви з контражурной підсвічуванням як спосіб освіжити зовнішній вигляд рекламної вивіски

Контражур це такий різновид підсвічування фону літери. Припустимо, якщо мова йде про звичайну підсвічуванні, то світиться, як правило, буква або безпосередньо джерело світла з зовнішнього боку її висвітлює. У ситуації з буквами в варіанті контражурной підсвічування все інакше, адже вони залишаються темними з лицьового боку. Поза всякими сумнівами подібні букви можуть вважатися оригінальним і стильним рішенням, яке активному чином задіють в місцях, коли є необхідність виділити ті чи інші літери.

З візуальної точки зору вони виглядають дійсно ефектно, тим більше, якщо впоратися з завданням підбору відтінку. Таким чином, якщо ви ставите мету зробити вивіску більш неординарною і помітною, то навряд чи можна запропонувати що-небудь краще контражурной підсвічування. Якщо ви раптом усвідомили, що хотіли б спробувати освіжити вивіску власного кафе, ресторану або бару, то звертайтеся на http://radugaznak.ru/ob-emnye-bukvy/bukvyi-s-kontrazhurom.html, щоб обговорити умови співпраці. Що стосовно матеріалів виготовлення букв з контражур, то тут все стандартно.

Наприклад, задіюють ПВХ, алюміній, акрил, нержавійку. Адже, як показує практика, куди важливіше грамотно вирішити питання з розташуванням джерела світла. Ось і виходить, що при роботі з контражурним буквами його потрібно розміщувати за ними або всередині літери, направляючи при цьому світло на фон. Останнім часом в якості джерела світла багато компаній застосовують світлодіоди або ж неон. Причому в будь-якому вигляді мають місце бути свої переваги: неон рівномірно розподіляє світло, світлодіоди відрізняються яскравістю і економічністю.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.