Більше не отрута: Мінсільгосп запропонував не вважати сіль і цукор шкідливими

Прибрати інформацію про шкідливість цукру і солі для здоров'я людини «Стратегії формування здорового способу життя людини до 2025 року» пропонує Мінсільгосп РФ. При цьому представники Громадської палати РФ вважають вірним включити в текст розділу про збалансоване харчування, а дієтологи виступають категорично проти замовчування негативних фактів про продукт. Про це розповідають «Известия».

Поправки до «Стратегії здорового способу життя» вже направлені в Моз, доробка обговорювалася на засіданні Громадської ради при Мінсільгоспі. За словами заступника голови ВП при Мінсільгоспі Артема Бєлова, в «Стратегії» є згадка про деяких продуктах харчування як про шкідливі. І ось така згадка рекомендовано прибрати з документа і зробити упор на систему збалансованого харчування, про яку нині в документі зовсім ні слова.

На думку лікаря-дієтолога Олексія Ковалькова, згадка про шкідливість прибирати не варто.

«Потрібно повідомити населенню, що шкідливо вживати в їжу, а що корисно. А те, що в програму хочуть включити інформацію про збалансованому харчуванні, я вважаю невиправданим. Справа в тому, що щоденний раціон повинен бути складений з урахуванням індивідуальних особливостей людини», — зазначив композитор.

Проект «Стратегії» з'явився в кінці 2016 року. Документ передбачає в рамках формування здорового способу життя мінімізувати споживання так званої шкідливої їжі, в тому числі фастфуду, заборонити продаж алкоголю громадянам до 21 року. Рекомендується також ввести додаткові податки на надмірно солоні продукти.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.