Бійці Беркуту побили Юрія Луценка

Колишній міністр внутрішніх справ України і нинішній активіст Євромайдану Юрій Луценко в ніч на суботу, 11 січня, отримав травми в ході зіткнень з бійцями спецпідрозділу Беркут біля Святошинского суду в Києві, повідомили українські ЗМІ.

В п'ятницю, 10 січня, в Києво-святошинському суді розглядалася справа про підготовку підривання пам'ятника Леніну в 2011 році. У результаті трьох васильківських терористів засудили до шести років ув'язнення кожного. Близько 200 чоловік на чолі з народними депутатами під прапорами Всеукраїнського об'єднання Свобода заблокували виїзди з внутрішнього двору Києво-святошинського суду і прилеглі до будівлі вулиці, щоб не пропустити автомобіль полку конвойної служби. На умовляння правоохоронців пропустити авто вони не реагували. Більше того, намагалися спровокувати конфлікт з міліціонерами, закидаючи їх пляшками з водою і каменями. Співробітники Беркуту відтіснили активістів від автомобіля, створивши коридор для проїзду. Почалася штовханина.

Луценко, за словами його дружини Ірини, спробував встати між мітингуючими і спецназом. Беркутівці в ході зіткнення били його по голові і розбили окуляри. Еск-министр МВС був доставлений в лікарню. У нього діагностовані травми голови, є підозра на струс мозку. В той же час на сайті київського МВС стверджується, що відомостей про потерпілих в результаті зіткнень у суду немає.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.