Бережіть комп’ютер змолоду

Нарешті здійснилася ваша мрія, ви придбали комп'ютер. Принесли його з магазину, і природно хочеться його тут же випробувати. Ви його вмикаєте, робите настройки, щоб вийти в інтернет і перед вами розкривається цілий віртуальний світ.

Але щоб щастя тривало якомога довше, необхідно зробити деякі кроки. Тому що через кілька годин, днів або тижнів, комп'ютер раптом почне відмовляти, або в найгіршому разі зламається зовсім. Щоб такого не сталося, при першому виході в інтернет з нового комп'ютера, встановіть хоча б безкоштовну антивірусну програму. Будете ви її на комп'ютері залишати або замініть іншою програмою, це залежить лише від вас. Просто необхідно захистити комп'ютер від вірусів в першу чергу, в перший же день. Не варто стверджувати що антивірус, це панацея від вірусів і шпигунських програм, але з ним ваші пригоди по інтернету будуть безпечні на дев'яносто дев'ять відсотків. Чому не на всі сто? Просто тому що антивірусні програми працюють за принципом порівняння шкідливих кодів зі своїми сигнатурами. Щоб було з чим порівнювати, необхідно виявити шкідливий код у нового вірусу і внести його в оновлення бази даних. А ось якщо ви дбаєте про здоров'я свого комп'ютера, то оновлювати антивірусні бази потрібно часто, якщо не щодня, то хоча б раз на тиждень.

Існує помилкова думка, що тільки платні програми можуть ефективно захистити комп'ютер від вірусу. Це зовсім не так, є прекрасні програми, поширювані через інтернет вільно. Вони, на протязі декількох років доводять свою надійність і якщо не залазити на сумнівні сайти, то цілком вільно можна розгулювати по мережі, не боячись, що підхопиш, щось вредноносное для вашої машини.

Знайти безкоштовний і надійний антивірус можна за порадами і відгуками на форумах по цій темі. Є сайти, в яких відбувається тестування різних антівірусніков, Інформацію отримати не складно. Британська компанія Virus Bulletin, постійно публікує дані тестування новітніх антивірусних програм. Серед найнадійніших, безкоштовних вважаються AntiVir Personal і Comodo Internet Security. Вони мають русифікований інтерфейс і необхідні настройки, для автоматичного оновлення баз, сканування комп'ютера і багато іншого. Що добре в цих програмах, то, що є міжмережевий екран (фаєрвол), який контролює передачу даних між комп'ютером та інтернетом. Це потрібно для того щоб не допустити передачу інформації з вашого комп'ютера, зловмисникові, за допомогою програм-шпигунів.

Ще хотілося б попередити, установка двох або більше антивірусів, вам не допоможе краще захистити комп'ютер. Навпаки, відбувається конфлікт між антивірусами, і це в кращому випадку ускладнить швидкодію комп'ютера, або зробить роботу на ньому зовсім неможливою.

Встановіть на комп'ютер антивірусну програму і забезпечте собі безперебійну роботу в мережі інтернет.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.