Азаров упевнений, що люди усвідомлюють користь від призупинення євроінтеграції

Прем'єр-міністр України Микола Азаров упевнений, що дедалі більше людей переконуватиметься в тому, що керівництво країни прийняло єдино вірне рішення в цій ситуації. Про це написав політик на своїй сторіночці в Facebook в п'ятницю, 27 грудня.

Якби Україна підписала Угоду про асоціацію з Європейським союзом, то ніяких московських угод у такому разі не було б і Україні довелося б йти на умови Міжнародного валютного фонду і закривати підприємства, орієнтовані на ринки Росії. Весела перспектива.. - відмітив Микола Азаров в інтерв'ю провідним українським телеканалам. Не було б і домовленостей з Росією про зниження ціни газу до $268, 5, і про викуп євробондів на $15 млрд.

Більшість же протестуючих на Євромайдані знаходяться в полоні певних міфів і не розуміють реальних проблем, вважає український прем'єр. За його словами, українці приймають Угоду про зону торгівлі з ЄС за вступ в нього, тоді як в Угоді про асоціацію немає навіть згадки про європейську перспективу України. Ми домагалися двох року цього запису. І нам було категорично відмовлено, - повідомив Азаров.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.