Азаров: призупинення асоціації з ЄС — не трагедія

Прем'єр-міністр Микола Азаров не вважає трагічним, якщо Україна повернеться до підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС через півроку після проведення трибічних переговорів Україна-ЄС-Росія.

Я абсолютно ніякої трагедії не бачу, якщо ми через півроку повернемося до цього питання, - сказав прем'єр-міністр в п'ятницю, 22 листопада, увечері. За словами Миколи Азарова саме такий час - півроку - необхідно Україні, щоб вирішити усі проблеми з газом, торгівлею, економікою, обговоривши все за переговорним столом. В четвер, 21 листопада, Кабмін прийняв рішення призупинити процес підготовки до укладення Договору про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейською спільнотою по атомній енергії і їх державами-членами.

За словами прем'єр-міністра України Миколи Азарова, це рішення зовсім не безпідставне. Він повідомив, що Україна пару місяців назад, коли відчула удар по своїй економіці із-за погіршення торговельно-економічних стосунків з країнами СНД, звернулася по допомогу до ЄС з проханням допомогти з українським експортом і в переговорах України з МВФ. Європейський Союз пообіцяв допомогти, але час пройшов, а ніякій допомозі не послідувало.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.